Novinky v nabídce pro hosty Lipno Lake Resort

Investujeme do Vašeho pohodlí a spokojenosti - zbrusu nový nábytek, nové dětské hřiště a dětský koutek. Vlastní sportovní půjčovna a servis sportovního vybavení. Pestrá nabídka aktivit pro malé i velké.

Přejít na detail instituce

thumbs-nove-vybaveni.jpg

Komfortní rodinné apartmány Lipno Lake Resortu s vlastní saunou, krbem a prostornou prosluněnou terasou jsou pro Vás od letoška jako nové!

Ve všech apartmánech jsme vyměnili nábytek. Vybírali jsme pečlivě podle požadavků našich hostů, kladli jsme hlavní důraz na kvalitní přírodní materiály, praktické využití, moderní design a hlavně komfort, který apartmány na Lipně zahrnují od samého začátku.

Nové venkovní hřiště i dětský koutek

Děti, malé i velké, jsou v Lipno Lake Resortu na prvním místě. Chceme, aby jste si pobyt u nás s Vašimi ratolestmi řádně užili.Aby se děti mohly vydovádět, postavili jsme speciálně pro ně nové dětské hřiště a nově jsme vybavili dětský koutek.

Využít můžete také víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, venkovní vyhřívané bazény, prázdninové animační programy s maskotem skřítkem Wítkem. V zimě Lipno Lake Resort upravuje na sportovním hřišti vlastní ledové kluziště.

Vlastní sportovní půjčovna a špičkový servis sportovního vybavení

Kvalitní kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky nebo nordic walking hole jen kousek od Jezerní cyklostezky. V zimě pečlivě připravené lyže, snowboardy, běžky či lední brusle hned vedle lanovky Skiareálu Lipno či vlastního ledového kluziště a lipenské bruslařské magistrály. 

Pro hosty Lipno Lake Resortu samozřejmě za zvýhodněné ceny!

Více o této speciální nabídce zde.