Zámek Karlova Koruna

Pražská 1, Chlumec nad Cidlinou

Zámek mimo klasické historické prohlídky nabízí též prohlídku s tajemnou postavou - hrabětem Oktaviánem. Jedná se o projekt "Otevřete 13.komnatu", do kterého se mimo zámku zapojilo dalších 9 objektů. Návštěvník na prohlídce vyplňuje tajenku a na konci dostává samolepku zlatého klíče. Klíč si lepí do cestovatelského pasu a pokud jich nasbírá 7 může otevřít tajemnou komnatu na některém objektu. Prohlídka je určena hlavně dětským návštěvníkům, ale ani dospělí se nenudí, dozví se mnoho z bohatého života našeho hraběte šprýmaře.

Ve sklepních prostorech zámku naleznete pokladnu, toalety i dětský koutek s hračkami, kde se vaše dítě zabaví při čekání na prohlídku.

V zámeckém parku pak rodina může využít pohádkovou cestu parkem. Vydat se tak může do pohádkového světa plného kouzelných víl, skřítků a strašidel.

Na zámeckém nádvoří během sezony můžete navštívit restauraci Zámecká terasa, kde se vás ujme ochotný prersonál. Přímo v restauraci je i dětský koutek s houpačkou a skluzavkou.

Dětské hřiště je vybaveno krásnými prolézačkami v souladu s přírodou. V zámeckém parku též sídlí hejno barevných pávů.

Tato instituce vám nabízí

Areál

  • venkovní hřiště
  • snadný přístup do jednotlivých částí hotelu
  • program pro děti v areálu
  • možnost občerstvení
  • dětský koutek

Slevy a akce

Momentálně tato instituce nemá zveřejněnu žádnou novinku nebo akci

Této instituci byl udělen
Zlatý certifikát

Kde nás najdete?

Pražská 1
Chlumec nad Cidlinou
Telefon: 495 484 519
Web: http://www.karlovakoruna-zamek.cz/
E-mail: karlovakoruna@kinsky-dal-borgo.cz

Diskuze a hodnocení

☆☆☆☆☆ Hodnoceno 25x

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste Zámek Karlova Koruna? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.