AQUA PARK Špindlerův Mlýn s.r.o

Špindlerův Mlýn 300, Špindlerův Mlýn

Areál AQUA Parku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, sauna, parní lázeň a další atrakce.
Teplota vody v rekreačním bazénu je 28oC, ve vířivkách 33oC. V bazénech jsou umístěny masážní trysky i perličková masážní lůžka. Tobogány jsou dlouhé 72,5 a 68,4 metrů, člunový 55 metrů. Hloubka bazénu je 90 - 140 cm, vířivek 80 a 85 cm a v dětském bazénku 30 cm. Děti mají k dispozici hříbek s padající vodou, stříkající ucpávačku a nerezový skluz. V areálu AQUA Parku dále můžete využít saunu s ochlazovacím bazénkem. Přímo v bazénu je provozován bufet s občerstvením. Je možné zakoupit studené/teplé nápoje, sendviče, bagety, párek v rohlíku aj. Hoteloví hosté mohou využít slevy 10% na veškerý sortiment (systém hotelových kreditních karet). Dále nabízíme sportovní, relaxační a jiné masáže. Objednávky přímo v recepci AQUA Parku nebo na telefonu 499 523 036.  Na recepci si můžete zakoupit plavky, ručníky, nepropustné pleny a další plavecké pomůcky. Uzavřeným skupinám můžeme zajistit provoz bazénu i mimo otevírací dobu. Informace na tel. 499 523 037. Parkování pro návštěvníky aquaparku je zdarma zajištěno na uzavřeném parkovišti.   AQUA Park Špindlerův Mlýn Vám nabízí ubytování v 9 penzionech s kapacitou 200 lůžek + 200 přistýlek. Moderně zařízené pokoje uvnitř areálu AQUA Parku jsou vybaveny sat. TV, koupelnou se sprchou a WC, malou ledničkou. Wi-Fi v celém areálu - zdarma. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci přímo v areálu. Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.
Hotel AQUA Park Špindlerův Mlýn má ideální polohu. Nachází se cca 900 m od centra Špindlerova Mlýna, přímo naproti sjezdovek skiareálu Medvědín-Špindlerův Mlýn (lanovka Medvědín cca 50 m). Zastávka skibusu do skiareálu Svatý Petr se nachází přímo u hotelu.

Tato instituce vám nabízí

Slevy a akce

Momentálně tato instituce nemá zveřejněnu žádnou novinku nebo akci

Této instituci byl udělen
Stříbrný certifikát

Kde nás najdete?

Špindlerův Mlýn 300
Špindlerův Mlýn
Telefon: 499 523 040
Web: http://www.aquaparkspindl.cz
E-mail: info@aquaparkspindl.cz

Diskuze a hodnocení

☆☆☆☆☆ Hodnoceno 41x

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste AQUA PARK Špindlerův Mlýn s.r.o? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.