Moje "předsevzetí" nebo spíše příslib.

Nechám Vás k nám nahlédnout, vyzpovídám se, poinformuji o zážitcích, o plánech, prostě o tom co bylo, co se děje a co bude. A to pravidelně :-D

Už je to rok

Je to tak, samotnou mě to zaskočilo, je to rok co se rozkoukávám na těchto stránkách a dávám dohromady příspěvky na facebooku a pokouším se Vám nabídnout možnosti výher v našich soutěžích.

Možná to vypadalo jako takové uspávání, ale věřte, že jsem se dala do, poznávání a domlouvání veškerých možností na pořádný budoucí rozjezd.

A je to tu

Letos do toho pořádně šlápnu, chystám pro Vás více soutěží, více novinek, více článků, rozšíření týmu, chystáme změnu webu ... A hlavně chceme se také potkat s Vámi, našimi návštěvníky stránek, takže ... a to pozor .... je to veliká výzva, která bude skvělá... už teď pracujeme na letním prázdninovém pobytu pro maminky s dětmi. Ale o tom až za pár dní, možná týdnů :-) a také chystáme animační programy na různých místech a koutech naší republičky, takže je se na co těšit!

 

Kdo jsem?

Teď se Vám trochu představím.

Jmenuji se Petra, jsem mamkou od dvou dětí Péti a Rozárky, myslím že mám v zásobě spoustu energie a ve svém okolí spoustu skvělých a různých lidí - což je zákledem mé práce, žití a "dobíjení baterek".

S dětmi jezdíme, výletujeme, poznáváme a zkoušíme nové, ale i staré hry, místa, chutě .... a od tohoto roku, Vás budu o všem informovat prostřednictvím tohoto blogu.

Jsem vlastně i ta, která navštěvuje a uděluje certifikáty institucím, které naleznete na tomto webu. Naši základnu budeme nadále rozšiřovat a doufám že i ku prospěchu těch, kteří se o nás, v našem volném čase, starají. A Vás o tom všem budeme informovat.

Pokud budete mít poznámky, připomínky, nápady, dotazy ... k čemukoli co se týká našich článků, certifikací a mého blogu, sem s tím. I negativní poznámky jsou ku prospěchu jiným. Vaše poznámky pište k příspěvkům na webu, facebooku, nebo přímo mě do emailu na info@vasikamaradi.cz

 

Takže slibuji, že tento web začne opět žít a že do toho dám co nejvíce své energie.

 

 

 

 

 Vybrané BABY FRIENDLY instituce

  •   Frymburk

Wellness Hotel Frymburk

největší hotelový wellness komplex v České republice

  •   Zruč nad Sázavou

Kavárna Hellas

Rodinná kavárna v krásném prostředí. Tady Vám zlepší náladu.

  •   Haluzice

Chalupa Kotár

Ideální příležitost pro rodiny s dětmi hledající klid a odpočinek od shonu běžného dne.

  •   Branná u Šumperka

Penzion Na Vršku

Penzion svým názvem napovídá, že leží na pomyslném vršku obce Branná, kdy se z jeho teras můžete rozhlížet do širokého okolí.