Sportovní areál Harrachov

Harrachov 225, Harrachov

ZÁBAVA PRO MALÉ I VELKÉ V HARRACHOVĚ
„Udělejte dětem radost a nebudou mít čas ani zlobit“

Sportovní areál Harrachov je ideální místem pro odpočinek, relaxaci a zábavu.
Dětský zábavní park u dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu je oblíbeným místem dětí. Vše je navrženo tak, aby děti mohly bezpečně využít své pohybové schopnosti. Aktivity zde jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Zařádit si zde mohou bez nadsázky opravdu všichni. Pro děti je k dispozici veliký dřevěný hrad od výrobce Tomovy parky se skluzavkami, prolézačkami, lanovkou a dalšími překážkami. Dále je v parku velmi oblíbená obří skákací trampolína, kterou využívají i ty nejmenší děti za doprovodu rodičů.
Pro nejmenší je připraven nafukovací dětský hrad s dvěma skluzavkami.

Relaxujte a sluňte se u našeho parku zatímco Vaše děti zkouší jednu atrakci vedle druhé.
Naleznete u nás i bistro s nabídkou občerstvení. Zde si rodiče mohou v klidu posedět, dát si něco na osvěžení či k jídlu a po celou dobu mají své děti na očích.

Vstupné do dětského multifunkčního dřevěného hradu je vždy zdarma! Na obří trampolínu a nafukovacá hrad s platnou jízdenkou (nahoru nebo zpáteční) z lanové dráhy je taktéž zdarma nebo lze zakoupit vstupenku (v pokladně u LD a přilehlém bistru) za 30 Kč.

Máte doma malé dítě a na výlety stále musíte vyrážet s kočárkem? Máme pro vás zajímavé tipy, kam se můžete vydat. Pokud s dětmi vyrazíte do Harrachova, rozhodně tu máte spoustu možností, kam vyrazit. Lanovka Harrachov – Čertova hora přepravuje také kočárky a jízdní kola. Po cestě si můžete užívat krásné výhledy na okolí, a při výstupu vás přivítá maskot Čertovy hory.

Jako novinku najdete na vrcholu Čertovy hory největší nafukovací bludiště s nejlepším výhledem v Čechách. Procházet bludnými cestičkami a prožívat obavy, zda najdete správnou cestu ven, může být zábava pro celou rodinu. Vstup do bludiště je ZDARMA a na konci klikatého bloudění vás čeká krásný výhled do krajiny

A jak to u nás opravdu vypadá, se můžete přesvědčit ve fotogalerii nebo přímo na webkamerách na našich webových stránkách www.skiareal.com nebo www.skiareal-harrachov.cz. A nebo ještě lépe, když k nám přijedete.

Tato instituce vám nabízí

Babyfriendly specialita

  • atrakce placené - neomezené časem : )
  • některé dětské aktrakce zdarma

Služby

  • atrakce pro děti

Areál

  • wc
  • venkovní hřiště
  • restaurace
  • oplocení
  • čistota prostředí
  • bezpečnost

Slevy a akce

Momentálně tato instituce nemá zveřejněnu žádnou novinku nebo akci

Této instituci byl udělen
Stříbrný certifikát

Kde nás najdete?

Harrachov 225
Harrachov
Telefon: 481 529 353
Web: http://www.skiareal.com/
E-mail: areal@harrachov.cz

Diskuze a hodnocení

★★★★☆ Hodnoceno 160x

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste Sportovní areál Harrachov? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.