Lektorka programů GoKids Praha 9 a Praha-východ

Nosticova 590, Měšice u Prahy + Vinoř

Bc. Pavlína Kapalová - LEKTORKA PROGRAMŮ GOKIDS

KURZY POZNÁVÁME SVĚT

 Kurzy pro děti od 12 měsíců do 3 let a jejich rodiče inspirované Montessori

Každá lekce má své téma a nabízí podnětné prostředí pro přirozený rozvoj batolat.Střídají se pohybové, rytmické, výtvarné a poznávací aktivity.  Dítě si rozšiřuje slovní zásobu, trénuje komunikaci, pozornost, jemnou motoriku, koordinaci ruky a oka, samostatnost a mnoho dalšího. Lekce jsou podnětné nejen pro děti, ale i rodiče, kteří čerpají inspiraci pro další aktivity s dětmi na doma. 

BABY SIGNS - ZNAKOVÁNÍ

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Znakování s miminky přišlo do České Republiky v roce 2008, ale ve světě se s dětmi znakuje už přes 30 let. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví, co jejich děťátko chce, bez slziček a nářku. 

Díky semináři pro rodiče se naučíte znakovat během dvou hodin strávených s lektorkou a můžete pak vesele komunikovat s vaším batolátkem. Svoji radost můžete pak sdílet s ostatními kamarády v kurzech Znakujeme se zpěvem a hrou, kde se děti každou lekci setkávají s medvídkem BeeBo, který je pomocí žutých rukou učí znaky hrou a písničkami.

Tato instituce vám nabízí

Slevy a akce

  •   Akční nabídka

BABY SIGNS - Seminář znakování

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit.

Zobrazit     Platnost do 12/02/2019

Této instituci byl udělen
Zlatý certifikát

Kde nás najdete?

Nosticova 590
Měšice u Prahy + Vinoř
Telefon: +420603404465
Web: http://kurzypavlina.cz
E-mail: pavlina@gokids.cz

Diskuze a hodnocení

★☆☆☆☆ Hodnoceno 24x

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste Lektorka programů GoKids Praha 9 a Praha-východ? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.