Lektorka programů GoKids Praha 9 a Praha-východ

Nosticova 590, Měšice u Prahy + Vinoř

Bc. Pavlína Kapalová - LEKTORKA PROGRAMŮ GOKIDS

KURZY POZNÁVÁME SVĚT

Inspirováno Montessori. Pro děti od 1 do 3 let.

Série kreativních lekcí pro děti ve věku 1-3 roky v doprovodu rodičů Poznáváme svět. Každá lekce je rozdělena do několika bloků tak, aby i nejmenší děti udržely po celou dobu pozornost.

BABY SIGNS - ZNAKOVÁNÍ

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Znakování s miminky přišlo do České Republiky v roce 2008, ale ve světě se s dětmi znakuje už přes 30 let. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví, co jejich děťátko chce, bez slziček a nářku.

Tato instituce vám nabízí

Slevy a akce

Momentálně tato instituce nemá zveřejněnu žádnou novinku nebo akci

Této instituci byl udělen
Zlatý certifikát

Kde nás najdete?

Nosticova 590
Měšice u Prahy + Vinoř
Telefon: +420603404465
Web: http://gokids.cz/
E-mail: pavlina@gokids.cz

Diskuze a hodnocení

★★★★★ Hodnoceno 7x

  • http://salexrumer.site/ Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! http://salexrumer.site/ XRumer201708yy

  • Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck! XRumer20170717

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste Lektorka programů GoKids Praha 9 a Praha-východ? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.