Lektorka Baby Signs Slaný

Wilsonova 577, Slaný

Lektorka Baby Signs Slaný - Lucie Tichá

O MNĚ

Jsem energická, milá a akční maminka skoro dvouletého chlapečka. Kdysi jsem si slíbila, že pokud syna naučím znakovat, tak se sama stanu lektorkou. A jsem tady :-)! Připravená ostatním předat tuto jedinečnou zkušenost a dát jim možnost se do znakování taky zamilovat. Jako nezávislá lektorka programu Baby Signs Vám nabízím semináře pro rodiče o znakování a kurzy Znakování se zpěvem a hrou. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte zavolat na číslo 778 474 852 nebo mě kontaktovat na mailu l.tichanda@gmail.com.

 

PROGRAM BABY SIGNS - semináře pro rodiče a kurzy Znakujeme se zpěvem a hrou

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítetem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs je založen na vědeckých výzkumech doktorek vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn a obsahuje důkladně a odborně propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i děti. 

 

ROZDÍL MEZI SEMINÁŘEM A KURZEM

Na kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou I a II. spolu s medvídkem BeeBo se vaše dítě učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce. V kurzu se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená pro děti ve věku od 6 do 30 měsíců zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

Na semináři v
ám prozradím, na čem je program Baby Signs založen, jak se znaky používají, poradím, jak je zařadíte do běžného života, získáte výukové materiály na doma pro vás i vaše dítě. A navíc budete odcházet se znalostí všech přínosů a 16 základních znaků!

Tato instituce vám nabízí

Slevy a akce

Momentálně tato instituce nemá zveřejněnu žádnou novinku nebo akci

Této instituci byl udělen
Kurz

Kde nás najdete?

Wilsonova 577
Slaný
Telefon: +420 778 474 852
Web: https://www.facebook.com/babysignsSlany/
E-mail: l.tichanda@gmail.com

Diskuze a hodnocení

☆☆☆☆☆ Hodnoceno 23x

Přidat komentář

Napište komentář

Navštívili jste Lektorka Baby Signs Slaný? Pokud jste již ohodnotili tuto instituci známkou (1-5), můžete napsat také krátký komentář.