Příměstský tábor plný sportu v Měšicích u Prahy 27.7.-31.7.2020

Sportovní dny plné her na suchu i ve vodě

Přejít na detail instituce

-          termín 27.7.-31.7. bude opět patřit sportu – převážně atletice

Příměstský tábor vedeme ve sportovní tematice - domlouváme si trenéry různých neobvyklých sportů, kteří nám ukazují jak trénují, co sporty obnáší ... (zatím nemáme potvrzené vše, ale předběžně máme domluvené baseball a softball, judo, plánujeme vyrazit na paddleboard - pokud počasí dovolí a dvakrát vyrazíme na atletický stadion do Neratovic, kde si ukážeme různé atletické disciplíny)

- také připravujeme dětem úkolovou stezku, vyrazíme do kukuřičného bludiště a využíváme bazénu v CVČ

- během tábora máme zajištěnou stravu 2x svačina, oběd a pitný režim po celý den

- vyrobíme si  na památku mýdlo a přívěsek na klíče a když nám bude počasí přát, vyrazíme do dílny, kde se vyrábí ze skla vinuté perle - také by jsme si ji zkusili vyrobit

- hlavní zázemí budeme mít v podkrovní místnosti CVČ - zde se však moc zdržovat nebudeme :-)

 

 leták II. 2020 37-31.7..jpg

Vzhledem k situaci okolo koronaviru nemohu slíbit osobní schůzky před platbou zálohy – pokud máte jakékoli dotazy, můžete mě kontaktovat.

V případě, že se nebudou moci organizovat akce tipů příměstských táborů – bude Vám celá částka vrácena na účet, v případě že nám omezí možný počet dětí při táboru – budeme přijímat děti podle data platby – kdo se nebude vejít, platba bude vrácena.

Maximální kapacita našich táborů je 16 dětí.

V případě velkého zájmu, budeme otevírat další termíny našich sportovních táborů pro prvňáky i starší – ale v Neratovicích!!!